Zaginiony nastolatek z Holandii odnaleziony. "Szczęśliwe zakończenie"
Polscy policjanci znaleźli pod Białymstokiem 15-letniego Maxima. Nastolatek niemal miesiąc temu wyjechał rowerem ze swojego domu w Holandii. Od tego czasu był poszukiwany przez służby w kilku europejskich państwach.