Orlen Wisła nie dała pomyśleć Wybrzeżu o czymkolwiek
Orlen Wisła Płock zrobiła bardzo duży krok w stronę walki o obronę mistrzostwa Polski. W poniedziałkowym, pierwszym meczu półfinału ORLEN Superligi, pokonała w Ergo Arenie PGE Wybrzeże Gdańsk 32:21.