Abramowicz odebrała nagrodę. Nie kryje uczuć. "Powód do dumy"
Daria Abramowicz miała okazję odebrać w poniedziałek wyjątkową nagrodę. Zrobiła to w imieniu jednej ze swoich podopiecznych - zawodniczki FC Barcelona i reprezentacji Polski Ewy Pajor. A potem sama podzieliła się swoimi uczuciami i przemyśleniami zwi...