Goal Morning, Polsko #3. Brazylijczyk dał mi bilet. A później nie krył wściekłości
Podczas tego mundialu trafiam na dobrych ludzi. Dzięki nim przeżyłem piękne chwile podczas meczu Meksyku - pisałem o tym w poprzednim odcinku - a teraz przypadkowo napotkany Brazylijczyk poinformował mnie, że bez biletu nie wejdę do nowojorskiej Stre...