Wyjazd prezydenta do USA. Wiceszef MON w "stałym kontakcie z BBN"
- Dobrze, że prezydent leci do Waszyngtonu. Życzę, aby wykorzystał atut zaufania u Donalda Trumpa - powiedział Paweł Zalewski. W programie "Tłit" wiceszef MON skomentował wyjazd Karola Nawrockiego do USA. Poinformował o kontakcie z BBN i odniósł się ...