Alarm w niemieckim systemie. Bezdzietni zapłacą jeszcze więcej?
Niemieckie ministerstwo zdrowia pracuje nad reformą ubezpieczeń pielęgnacyjnych. Jednym z rozwiązań ma być podniesienie dopłaty dla bezdzietnych, co ma ratować kasę systemu, który notuje miliardowe deficyty.