2-letni chłopiec błąkał się samotnie przy ruchliwej ulicy. "Nie mówił po polsku"
We Wrocławiu 2-letni chłopiec błąkał się przy jednej z ruchliwych ulic. Zauważyła to przypadkowa kobieta, która zaczęła go wołać. Policja ujawnia, jaki był finał tej sprawy.