Sakiewicz odpowiada ws. nagrań. "Nie mam żadnego problemu"
"Nie mam żadnego problemu, żeby opublikować te nagrania w takiej formie jak były w oryginale" - oświadczył Tomasz Sakiewicz. Szef Telewizji Republika skomentował doniesienia o tym, że jego ubiór blokuje publikację wideo z policyjnej interwencji. Dzie...