LNG z Korei Południowej przepłynął przez Ormuz mimo napięć
Gazowiec południowokoreańskiego armatora bezpiecznie opuścił cieśninę Ormuz – poinformowało w czwartek ministerstwo ds. rybołówstwa i oceanów w Seulu. To drugi statek należący do armatora z Korei Południowej, któremu się to udało, od wybuchu wojny na...