Warszawskie zoo pogrążone w żałobie. Odeszła niedźwiedzica Sabina
Nie żyje Sabina — ostatnia niedźwiedzica zamieszkująca warszawskie zoo. "Saba była niedźwiedziem niezwykłym [...] Będzie nam jej bardzo brakowało, była wspaniałym niedźwiedziem, z niezwykłą historią" — żegnają ją opiekunowie.