Było już 1:4 z mistrzynią świata. Wielki powrót Polki. Sędziowie jednomyślni
Podczas igrzysk w Paryżu nie tylko Julia Szeremeta mogła cieszyć się z medalu, bardzo blisko podium znalazła się też Elżbieta Wójcik. Po dwóch rundach ćwierćfinału prowadziła jeszcze z rywalką z Panamy, później sędziowie podjęli kontrowersyjną decyzj...