Sasin prezesem nowego stowarzyszenia. Tak je komentują
We wtorek powstało stowarzyszenie "Po Pierwsze Polska", które ma działać w ramach PiS i którego misją będzie wzmacnianie jedności partii i kampanii Przemysława Czarnka. Prezesem stowarzyszenia został Jacek Sasin. W sieci szybko pojawiły się komentarz...