Skandal na Śląsku. Firma sprzedawała Rosji luksusowe auta mimo sankcji
Śląska firma wbrew unijnym sankcjom sprzedawała do Rosji luksusowe pojazdy. Krajowa Administracja Skarbowa nałożyła na nią 20 mln zł kary. Przedmiotem transakcji były samochody i motocykl o wartości ponad 19 mln euro.