Wszystkie wiadomości

Jan Urban: wkurzony byłem strasznie. Ale mecz zagraliśmy dobry
Sport

Jan Urban: wkurzony byłem strasznie. Ale mecz zagraliśmy dobry

- Zagraliśmy dobre spotkanie. Brak zmian? Wynikał właśnie z poczucia, że gramy dobrze. Brak rzutu karnego dla Polski? Wkurzony byłem strasznie - tak Jan Urban skwitował mecz z Nigerią, który Polakom udało się zremisować (2:2) dzięki strzałowi życia P...

Interia Sport
Jan Urban o meczu z Nigerią. Oberwało się debiutantowi
Sport

Jan Urban o meczu z Nigerią. Oberwało się debiutantowi

- Oczywiście, że mecz mnie zadowolił. Spróbowaliśmy dzisiaj wielu różnych rzeczy - powiedział Jan Urban w pomeczowej rozmowie z TVP Sport. Reprezentacja Polski zremisowała 2:2 z Nigerią w meczu towarzyskim na Stadionie Narodowym. Przy okazji selekcjo...

Interia Sport