Rosyjskie miasto tonie w odchodach. Władze ogłosiły stan wyjątkowy
Po awarii głównej magistrali kanalizacyjnej w rosyjskim mieście Engels władze ogłosiły stan wyjątkowy, a prawie 200 tys. mieszkańców straciło dostęp do wody. Ścieki zalały część miasta, a służby wydały zalecenia dotyczące korzystania z wody.