W lesie miał zaatakować ją niedźwiedź. Jest oficjalne potwierdzenie
Sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci 58-letniej kobiety, która zginęła w ubiegłym tygodniu w lesie na Podkarpaciu, był atak niedźwiedzia. Biegły lekarz wykluczył udział osób trzecich.